ВІдбувся навчальний семінар та засідання Молодіжної Ради

burshtyn1.JPG

На базі санаторію-профілакторію «Сокіл» Бурштинської ТЕС «ДТЕК «Західенерго» відбувся навчальний семінар для профспілкового активу «Укрелектрорпрофспілки» та чергове засідання Молодіжної ради.

burshtyn2.JPG
У його відкритті взяли участь голова «Укрелектропрофспілки» С.Шишов, голова Ради профспілок області І.Басюк, заступник Голови «Укрелектропрофспілки» О.Давиденко та голова Івано-Франківської обласної ради Профспілки В.Гриньків.
Заступник голови «Укрелектропрофспілки» О.Давиденко наголосив, що 2013-й рік в нашій Профспілці є роком системного навчання профспілкових активістів, що значно підсилить їх роботу.
Крім того, учасники семінару та члени Молодіжної ради також взяли участь у науково-практичній конференції Бурштинського енергетичного коледжу на тему: «Молодь, влада, бізнес: разом впливаємо на ринок праці».
burshtyn3.JPG
При підбитті підсумків семінару відбувся тренінг на тему: «Залучення молоді до профспілок та інформаційна робота в профспілці», адже саме ці напрямки роботи є актуальними в даний час.